PODPORA  

Naší prioritou je poskytování komplexní péče o vaši výpočetní techniku. Jedná se o správu serverů, pracovních stanic a další výpočetní techniky.

Naši servisní technici jsou schopni se postarat jak o vaše počítače, tak i o programy, které ke své práci denně používáte a to jak ve firmách tak i u Vás doma na domácím počítači. Nevíte, co znamená hláška v počítači, na kterou se právě díváte? I takové situace řešíme denně…

K zefektívnění kvality služeb směrem k zákazníkům spolupracujeme s externími specialisty tak, aby námi nabízené služby byly co nejpružnější.

Cílem naší práce je snížení vašich nákladů na provoz IT a snížení ztrát způsobených nesprávnou funkcí výpočetní a komunikační techniky. Hlavním prostředkem k dosažení tohoto cíle je optimalizace provozu, preventivní péče, předcházení problémům a rychlým odstraňováním poruch. Další velmi důležitou součástí naší péče o Vaši techniku je aktualizace operačních systémů a kancelářských aplikací, upgrade techniky, poradenství, případně dodávky spotřebního materiálu a výpočetní techniky.

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, přes web nebo sociální sítě.

Svěřte se do naší péče, stojí za námi dlouholeté zkušenosti.

© POČÍTAČOVÁPOHOTOVOST 2010-2015. Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti